Візьмемо декількох велокомпаньонів в Киргизстан

By on

Так виходить, що можемо взяти 3-4 людини на 10-ти денний сегмент нашої велоподорожі найчистішою країною Азії – Киргизстаном 07-16 червня 2016. На маршруті буде супроводжуючий автомобіль, велосипеди орендуються в Бішкеку. Більшість проживання в гестхаусах, частина в палатках, можливо в юртах. Складність на цьому сегменті середня та нижче, нас будуть підвозити на важких підйомах наверх, вниз та по прямій – самостійно. Особлива підготовка не потрібна, ця подорож і буде підготовкою до більш складних.

Дистанція: приблизно 500 велокілометрів та 1500 км автомобілем, для бажаючих відстані можна корегувати.

Приблизний маршрут.

Витрати: $662, з урахуванням всього проживання, супроводжуючого автомобілю, оренди велосипеду, всього траспорту, буде включене навіть кемпінгове спорядження, яке залишиться від попередньої групи. Велосипед можна перевозити свій, тоді витрати зменшаться.

Переліт ($300-400) та харчування ($100-120) не враховані.

Запити на наявність місць віправляйте безпосередньо Тарасу на taras@mandruvaky.com або в особисті повідомлення нашої сторінки.

Подорож з невеликою доплатою може бути продовжена з обох сторін: спочатку (+ 7 днів, і тоді захоплюється озеро Іссик-Куль), та в кінці (+ 10-14 днів, за які ми спробуємо катнути по таджикістанському Паміру, але цей сегмент вже буде складним). Але наявність вільних місць тут менш ймовірна.

You must be logged in to post a comment Login