Візьмемо декількох компаньйонів в Іран

By on

SAS

Група набрана. Щоб не пропустити наступні такі, підпишіться на оновлення.

В другій половині квітня, орієнтовно після 17-го числа їдемо в Іран, треба для роботи розібратися з трьома місцями: пустельні калюти біля Шахдаду, ізольовані території біля Мейманду (недавно внесено в ЮНЕСКО) і одна зі складних ділянок нагір’я Загросу. Виходить так, що можемо взяти 2-3 людини в компанію, так трохи веселіше і в дечому дешевше. Маршрут тут (або по лінку):

На карті все клікабельне, точки і криві – по них приблизні фотографії. Хоча, фотографій в тих регіонах насправді майже немає, тому ми, власне, і їдемо розвідувати.

На все про все 10-12 днів. Маршрут дуже насичений, пустеля (гаряче), кочівники, похід на 3-4 дні (високо 2000-3300м), і 70 кілометрів рафтингу на ультралегких пакрафтах (мокро), які треба пронести через хребет з собою (легкі, по 2,3 кг). В принципі, це не дуже складні умови, але потрібна витривалість до коливання температур і базовий досвід шлятися по горах.

Загальна вартість: приблизно 440 дол. на все в Ірані.

+ окремо переліт з Києва десь $250, можна комбінувати зі Львова чи Франківська, можливо навіть дешевше.
+ віза.
Лодки, палатки, GPS, супутникові маячки є.

До або після цього маршруту ви можете залишитись в Ірані і самостійно об’їздити більш доступні місця типу Язд, Есфахан, Шираз, Персеполіс і т.п.

Пишіть в приват, це некомерційна пропозиція, вона обмежена в кількості, часі та інших факторах.

Орест.

You must be logged in to post a comment Login