Шукаємо напарників в джунглі Папуа

By on

korowai house

17 березня – 14 квітня ми будемо шукати Короваїв. Точніше, їх вже знайшли в 1970-му році, але через небезпечні джунглі, що відгороджують поселення від цивілізації та повну відсутність інфраструктури, доступ туди досі ускладнений. Добратися до Короваїв вже можна, але з дуже дорогою допомогою агентств чи місцевого чартерного річкового транспорту та портерів.

map papua

Хто такі Короваї? Це племена, яких залишилось 3000-4000 чоловік, живуть далеко в індонезійській частині Папуа, будинки будують на деревах від 15 до 40 метрів, живуть досить первісним життям, гостей не дуже люблять, але поки терплять. В інтернеті є багато про них.

101048908

Три роки ми збираємо інформацію, координати, контакти, досвід і цієї весни хочемо спробувати прокласти туди альтернативний самостійний маршрут. Нам потрібна компанія в 5-6 відчайдушних людей (вже є четверо).

Відразу невелика фільтрація: малярія, змії, п’явки, непередбачувана поведінка місцевих жителів, ризики отруєння.

Приблизний скетч-план: (Індонезія) Сулавесі → Джаяпура (можливо кораблем) → Декаі → …подорож до Короваїв… → повернення або в Декаї, або в сторону Агатс на південне узбрежжя. Це лише одна з чернеток. Може бути напрямок через Вамену, або з півдня. Детальнішої інформації багато, але говорити про неї ми будемо вже після формування команди бажаючих.

Витрати

Тут немає і не може бути наперед передбаченої вартості, це експедиція. По дуже приблизних підрахунках на це потрібно близько $900-1300. Але існує висока ймовірність форс-мажорних чи просто непередбачуваних ситуацій, тому повинна бути подушка безпеки в таку ж додаткову. Плюс квиток в Індонезію і назад, з України це $700-900.

Будь ласка, не зголошуйтесь, якщо вам грає зайва сотня доларів.

Ризики

Описані вище. Крім того, є ймовірність, що мета подорожі (Короваї) не буде досягнута (гарантовані будуть більш доступні племена – Дані і частково Асмати, так що зовсім сумно не буде).

Це все дуже загальна інформація, і, безумовно, у вас буде багато питань. Але це некомерційний тур, і загортувати його в красиву обкладинку ми не будемо і не можемо. Загалом вам повинно бути зрозуміло, чи це вам підходить. Детальніше – індивідуально. Для львів’ян можлива єдина зустріч в суботу 20.02, решта онлайн. Зголошуйтесь лише по особистих повідомленнях цієї сторінки: https://www.facebook.com/mandruvaky/

По ваших питаннях в коментарях ми будемо дописувати сюди більше інформації.

Щоб не пропустити інші такі поїздки — підпишіться на новини. Пишемо рідко, але по справі.

You must be logged in to post a comment Login