Вело-дальнобійники про улюблене спорядження

By on

Ми запитали веломандрівників на довгі дистанції про два їх улюблених елементи зі спорядження. І от, що нам відповіли:

Андрій Майгутяк

Андрій Майгутяк

(ліворуч)

GPS. в принципі, будь-який Garmin (в мене Oregon 550), який дозволяє загрузити карти, маршрут чи трек. Загалом вважаю GPS з «хардварними» кнопками кращим ніж з «тачскрін», тому що кнопки дозволяють управляти ним «в сліпу» і ефективніше якщо одягнуті рукавиці.
Велоаптечка. У велопатечці все по традиції: вело-латки, бортувальні лопатки, клей, насос і комбінований ключ.

 

Андрій Мочічук

Андрій Мочічук

— У меня нет какого-то трепетного отношения к железкам. Креслом Brooks B-17 доволен, педалями контактными, особенно когда под гору нужно ехать, ну и сумкой Ortlieb на руль — там у меня все самое ценное, быстро можно снять и забрать с собой.

 

Тарас Бондаренко

Тарас Бондаренко

— Кишеньковий ніж Opinel (з яскраво-зеленою дерев’яною рукояттю), дуже зручна і корисна штука. Він надійний та міцний. Ним легко різати овочі в суп чи відкривати металеву консерву. Його важко загубити і він дуже компактний, що важливо для спорядження у веломандрах.

Трьохмісна палатка Big Agnes Fly Creek UL3. Сказати, що це чудове спорядження — не сказати нічого. Мінімальна вага (1.2 кг), максимальна міцність (палатка витримала шторм з градом та потужним вітром), проста в збиранні. Суперовий засіб для ночівлі у мандрах на двох-трьох чоловік.

 

Мандруваки

Орест Білоус

— Дзеркальце Take A Look — абсолютно незамінний елемент спорядження і найкраще з тих, що я бачив на ринку. По-перше, і найголовніше, з дзеркальцем заднього виду їхати безпечніше, особливо в містах чи по дорогах з насиченим трафіком. По-друге, кріплення на шолом дозволяє повертати його як завгодно, відповідно отримуючи повний огляд ззаду, на відміну від дзеркальця на руль, яким повертати неможливо. По-третє, воно неймовірно надійне та стійке до ударів, подряпин та деформацій. І по-четверте, це додаткова мотивація не знімати шолом, особливо в місті.
Водонепроникні шкарпетки Sealskinz. Дуже важко когось переконати, що вони взагалі існують, поки не дати спробувати. Після цього всі купляють. Це абсолютно унікальні шкарпетки з мембраною, що дихають, в той же час є повністю водонепроникними. Тобто в них можна стояти у воді, і ноги будуть сухими. Вдягнувши такі шкарпетки під трекінгові сандалі, ви перетворюєте їх у водонепроникне взуття, і не потрібно брати окремих черевиків. Крім усього, вони ще теплі і гріють по ночах.

You must be logged in to post a comment Login