4 легкі кроки щоб наважитися

By on

Нас часто питають порад. Порад практичних та, здавалось би, цілком доречних. «Де ви купили свою ультралегку палатку вагою 1 кг?», «Як ви зробили візу в Іран, і як її продовжити?», «Як прикріпити передній багажник на гірський велосипед, в якому для цього немає отворів»? Звичайні логічні запитання, але все-рівно після відповідей на них всі залишаються на своїх місцях.

Що найважче в плануванні (велосипедної) подорожі закордон? Не поїздки на два тижні відпустки, а саме довготривалої, наповненої пригодами та емоціями подорожі. Найважче наважитися. Саме цей психологічний момент і ніяк не практичні питання з вагою палатки. Палатки це вже інструмент, важливий, але потрібний лише тоді, коли ви наважилися. Це мотиваційний камуфляж, який вводить вас в оману, що коли ви отримаєте відповіді, то зможете почати подорож. Не зможете.

Перед нами теж колись стояв вибір. Ми бачили багато людей, що пройшли цей складний психологічний процес, меншість до кінця, і більшість, яка вже от-от вирушала, але не це так і не трапилося. Висновки, які ми з цього зробили можна назвати тими кроками, які допоможуть дати старт, можливо, найкращій пригоді у вашому житті.

  1. Відкрийте календар, знайдіть дату через 8-12 місяців. Українці поки що не та нація, яка планує так заздалегідь, навряд чи у вашому календарі там є хоч якісь замітки. І не та, де в людей на рахунках багато заощаджень, тому потрібен певний час для економії. Виберіть будь-який день тижня і відмітьте від нього 120 днів. Ні, не місяць, не 2, а 4. Або більше. Краще – більше. Просто відмітьте одним кольором і поставте статус «Зайнятий».
  2. Виберіть країну. Якщо ви обмежені у фінансах, скоріше за все це буде щось з Азії. Дорожче – Африка та Північна Америка, все решта ще більше. Це все не має насправді жодного значення, емоційна вартість пригоди зовсім не залежить від того, скільки ви на неї протратили грошей.
  3. Купіть квиток. Ні, серйозно, забронюйте і оплатіть вартість в одну сторону в ту країну, яку ви вибрали. Зараз і вже. Без цього пункту 80% ймовірності, що у вас нічого не вийде, ми бачили це на власному досвіді одну тисячу сто п’ятдесят разів. Купіть квиток, сьогодні, максимум завтра, або ніколи. Якщо ви це не зробите, закрийте цю статтю, ви нікуди не їдете.
  4. Складіть план заощаджень. Всі ваші витрати повинні відтепер фокусуватись у розрізі подорожі. Треба новий светр на зиму? Ви вже знаєте, що замість нього ви купляєте термо-фліс, який згодиться в подорожі в холодні гірські ночі, а звичайний светр вам більше не потрібен? Або просто притримуйтесь цих перевірених кроків.

Все.

Після цих простих, але вирішальних пунктів, починайте вивчати, шукати, досліджувати, читати та набиратися досвіду. Плануйте, аналізуйте, готуйтесьвважайте і завжди питайте. Це важливі, але невирішальні кроки. Вирішальні вище.

You must be logged in to post a comment Login