Як створити сигнальну лампу

By on

Якщо ви потрапили у халепу чи вам просто необхідно комусь дати сигнал про своє місцезнаходження, то в нагоді зійде і невеликий, але потужний ліхтарик або паличка з флуорисцентною фарбою.

Прив’яжіть до ліхтарика, або світлової палички мотузку, довжиною 45-50 см. Тепер візьміться за шнур чи мотузку (можуть згодитися і шнурівки) і описуйте коло у повітрі. Так ви створили світлове коло, що має у діаметрі близько метра.

3

До слова, подібний трюк можна проробити і у день. Лише замість ліхтарика візьміть паличку і обмотайте її фольгою або будь-чим, що відбиває світло чи блистить.

Серед інших способів привернути до себе увагу вдень – розпалити багаття, використовувати дзеркала, пускаючи «зайчиків» або ж викласти предметами слово SOSна землі, якщо вас шукають згори. Окрім цього сигналами для порядку можуть стати звуки: свистіть, бийте по металу, кричить. До слова, рятівний сигнал SOS подається звуком чи світлом із інтервалом в одну хвилину. Тобто, три коротких сигнали, три довгих, три коротких– перерва.

You must be logged in to post a comment Login